امتیاز بهره برداری و سورس کد نرم افزار پارسی پی دی اف بطور کامل واگذار می گردد، برای اطلاعات بیشتر با شماره 09138825102 تماس حاصل فرمایید.


قوانین و شرایط استفاده


  • استفاده از نرم‌افزار پارسی پی دی اف در دفاتر خدماتی و کافی نت ها برای ارایه خدمات آفلاین به اشخاص مجاز است اما راه اندازی وب سایت های خدماتی ، نصب نرم‌افزار در VPS و یا ایجاد کسب و کار آنلاین با نرم‌افزار پارسی پی دی اف از نظر شرعی و قانونی غیرمجاز و غیراخلاقی است و در صورت مشاهده چنین مواردی از طریق مراجع قضایی پیگیری و برخورد خواهد شد. همچنین تیم برنامه نویس حرفه ای حساب کاربری شخص متخلف را بسته و کلید(های) فعالسازی وی را غیرفعال می کند.
  • اگر کاربری پس از نصب و فعالسازی نرم‌افزار پارسی پی دی اف ، به دلیل مغایرت عملکرد نرم‌افزار با توضیحات ارایه شده در سایت درخواست استرداد وجه نماید ، تنها 50درصد از مبلغ پرداختی درج شده در فاکتور به وی بازگردانده خواهد شد. همچنین پیش از ارسال درخواست استرداد وجه لازم است نرم‌افزار توسط کاربر غیرفعال شود. درخواست های استرداد وجه از زمان دریافت کلید فعالسازی به مدت ۷ روز قابل ثبت و پیگیری هستند و پس از آن امکان استرداد وجه پرداختی به کاربر وجود ندارد.
  • کلیدهای فعالسازی ارسال شده به کاربران مختص خود شخص خریدار نرم‌افزار است و هرگونه توزیع و فروش آن غیرمجاز است.
  • توزیع و فروش نرم‌افزار پارسی پی دی اف بدون اطلاع و دریافت مجوزهای لازم از تیم برنامه نویس حرفه ای ، غیرقانونی است.
  • برای پیاده سازی نرم‌افزار پارسی پی دی اف تمام کامپوننت ها و ابزارها رسما توسط تیم خریداری شده اند ، لذا شکستن قفل نرم‌افزار به هردلیل و نصب و توزیع آن شرعا و قانونا جایز نیست و پیگرد قانونی خواهد داشت.
  • این نرم‌افزار حاصل دوسال تلاش تیم برنامه نویس حرفه ای است ، لطفا جهت دریافت پشتیبانی بهتر و همچنین حمایت از تیم درتوسعه آن، نسخه اصل آن را از طریق همین سایت خریداری کنید.